MP-58M nyaéta printer resi termal anu ringkes sareng efisien, idéal pikeun bisnis pangiriman, ritel, sareng katering alit. Printer ieu nyetak resi anu jelas tanpa tinta, ngadukung paréntah USB/Bluetooth sareng ESC/POS, terintegrasi sacara mulus sareng sistem POS sareng alat sélulér pikeun panggunaan anu gampang dirawat sareng gampang dibawa.
Spésifikasi Produk
| Beurat | 280g (tanpa gulungan kertas) |
| TPH | 50 km (teu leuwih ti 12,5% kapadetan citak) / 100 juta pulsa |
| Émulasi | Set paréntah anu cocog sareng ESC/POS |
| Lebar kertas | 58mm |
| Kandel kertas | 60~80 méter |
| Diaméter gulungan kertas | 50mm |
| Supir | Windows XP/Win7/Win8/Win10 |
| Métode Nyetak | Nyitak garis titik termal |
| Résolusi | 203dpi, 8 titik/mm |
| Kagancangan nyetak | 70 mm/dtk |
| Lebar citak anu valid | 48 mm |
| Antarbeungeut | Nirkabel, USB |
| Modeu sare | YES |
| Hurup | ASCII: 9 17, 12 24; Dukungan pikeun sababaraha kaca kode |
| Batré | Batré litium-ion anu tiasa dicas ulang 2000mAh/7.4V |
| Pangisi daya | Adaptor 5V/1A, konektor USB 5V/500mA dina komputer |
| Kertas anu disarankeun | FD210.PD150R.PD160R |
| Sensor | Deteksi kaluarna kertas |
Bubuka Produk
MP-58M
Sambungan Bluetooth tina telepon sélulér
THREE-VIEW DRAWING
PRODUCT DISPLAY
Padamelan anu presisi, suasana anu saderhana
Penampilan minimalis
Kaamanan teu ngeusian rohangan
Cocog anu akurat
Batré anu dipasang
Percetakan tanpa tinta
Teu kedah nganggo tinta, ngahémat waktos sareng hariwang
Kamar 1820, No. 518 Jalan Tianhe, Distrik Tianhe, Kota Guangzhou