Printer termal Bluetooth POS58L mangrupikeun solusi desktop anu ringkes sareng efisien anu idéal pikeun kantor bumi sareng tempat damel alit. Printer ieu ngahasilkeun citak anu seukeut sareng jelas dina 70-90mm/s tanpa tinta atanapi toner, nganggo kertas termal pikeun operasi anu hemat biaya. Kalayan konéktivitas Bluetooth pikeun Android, iOS sareng Windows, printer ieu tiasa dipasang sareng dianggo, ngadukung percetakan multi-basa kalayan lancar.
Spésifikasi Produk
| Métode citak | Printer termal garis |
| Lebar kertas | 58mm |
| Lebar citak | 48mm |
| Beurat (g) | 330g |
| Diaméter maksimum gulungan kertas | Resi termal 50mm |
| Titik per bohong | 384 titik/garis |
| Kagancangan nyetak | 70mm/dtk |
| Waktu siklus hirup | 100 km (kapadetan percetakan di handapeun 12,5%) / 100 juta pulsa |
| Dukungan téks sareng grafis | Inggris, gambar, simbol, Cina, grafik, kurva, ikon anu tos disimpen, barkod |
| Titik pitch (résolusi) | 203DPI/8 titik/mm |
| Antarbeungeut | Kasapukan USB, Nirkabel/SPP standar |
| Modeu ngecas | Adaptor daya suplai langsung 9V/2A |
| Pariksa mandiri | Tanpa kertas / daya rendah / panutup dibuka |
| Tes tanda hideung | Dirojong |
| Paréntah | ESC/POS cocog sareng set pesenan |
| Jarak Kerja Nirkabel | Dina jarak 15m pikeun sambungan alat Android, dina jarak 30m pikeun sambungan alat iOS |
| Setélan operasi | Suhu: -10~50; Kalembaban: 20%~85% |
| Setélan Ngecas Ulang | Suhu: 5~40; Kalembaban: 20%~85% |
Bubuka Produk
THERMALPRINTER
SOURCE FACTORY
QUANTITY IS BETTER
CROSS-BORDER EXPLOSIVE
DETAIL DESCRIPTION
Diménsi: 157*125*108MM (D*L*T)
PRODUCT DISPLAY
Métode nyetak: Printer termal garis
01 Ngalancarkeun prosésna Operasi hiji-klik
Gampang diurus, nyederhanakeun prosésna, tombol hareup hiji konci operasi saklar/kertas/indikator, padamelan anu langkung merenah
02 Kompatibilitas parangkat lunak anu lega
Telepon sélulér sareng komputer sababaraha sambungan, cocog pisan sareng percetakan tanpa wates, cocog sareng sistem Windows 10/8/7, IS0, Android
03 Ahli percetakan, seueur dianggo Upami anjeun gaduh telepon sélulér
Ruang makan/ Apotek/ Mal/ Supermarket
PACKING LIST
Waktu siklus hirup: 100 km
Kamar 1820, No. 518 Jalan Tianhe, Distrik Tianhe, Kota Guangzhou