Zintegrowane badania i rozwój, produkcja i serwis | Producent drukarek termicznych OEM dla klientów globalnych
Drukarka termiczna Bluetooth POS58L to kompaktowe i wydajne rozwiązanie stacjonarne, idealne do biur domowych i małych miejsc pracy. Zapewnia wyraźne, żywe wydruki z prędkością 70-90 mm/s bez użycia atramentu ani tonera, wykorzystując papier termiczny, co zapewnia ekonomiczną eksploatację. Dzięki łączności Bluetooth dla systemów Android, iOS i Windows, drukarka działa w trybie plug-and-play i bezproblemowo obsługuje drukowanie w wielu językach.
Specyfikacja produktu
| Metoda drukowania | Drukarka termiczna liniowa |
| Szerokość papieru | 58 mm |
| Szerokość druku | 48 mm |
| Waga (g) | 330g |
| Maksymalna średnica rolki papieru | 50mm termiczny paragon |
| Kropka za kłamstwo | 384 punktów na linię |
| Prędkość drukowania | 70 mm/s |
| Czas cyklu życia | 100 km (gęstość druku poniżej 12,5%)/100 milionów impulsów |
| Wsparcie tekstowe i graficzne | Angielski, rysunek, symbol, chiński, wykres, krzywa, ikona wstępnie zapisana, kod kreskowy |
| Rozdzielczość (rozdzielczość) | 203 DPI/8 punktów/mm |
| Interfejs | Standardowy USB, umowa bezprzewodowa/SPP |
| Tryb ładowania | Zasilacz z zasilaniem bezpośrednim 9V/2A |
| Samokontrola | Bez papieru / niski poziom naładowania / otwarta pokrywa |
| Test czarnego znaku | Utrzymany |
| Polecenia | ESC/POS kompatybilny z zestawami zamówień |
| Bezprzewodowa odległość robocza | Połączenie z urządzeniem z systemem Android w promieniu 15 m, połączenie z urządzeniem z systemem iOS w promieniu 30 m |
| Ustawienia operacyjne | Temperatura: -10~50; Wilgotność: 20%~85% |
| Ustawienie ładowania | Temperatura: 5~40; Wilgotność: 20%~85% |
Wprowadzenie do produktu
THERMALPRINTER
SOURCE FACTORY
QUANTITY IS BETTER
CROSS-BORDER EXPLOSIVE
DETAIL DESCRIPTION
Wymiary: 157*125*108MM (gł.*szer.*wys.)
PRODUCT DISPLAY
Metoda druku: Drukarka termiczna liniowa
01 Usprawnij proces. Operacja jednym kliknięciem.
Łatwy w obsłudze, upraszcza proces, przedni przycisk z przełącznikiem/papierem/wskaźnikiem, wygodniejsza praca
02 Szeroka kompatybilność oprogramowania
Wielofunkcyjny telefon komórkowy i komputer, szeroka kompatybilność z drukowaniem bez obramowania, kompatybilność z systemami Windows 10/8/7, IS0, Android
03 Ekspert ds. druku, szeroko stosowanyJeśli masz telefon komórkowy
Jadalnia/ Apteka/ Centrum handlowe/ Supermarket
PACKING LIST
Czas cyklu życia: 100 km
Pokój 1820, nr 518 Tianhe Road, dzielnica Tianhe, miasto Guangzhou