Zintegrowane badania i rozwój, produkcja i serwis | Producent drukarek termicznych OEM dla klientów globalnych
Przenośna termiczna drukarka etykiet MP-58T to kompaktowe i wydajne rozwiązanie idealne do drukowania w podróży. Obsługuje łączność Bluetooth dla systemów Android, iOS i Windows, posiada wbudowany akumulator o pojemności 2000 mAh i zapewnia wyraźne wydruki z prędkością 70-90 mm/s na papierze termicznym, co czyni ją idealną do paragonów taksówkarskich, opłat administracyjnych i zamówień w restauracjach.
Specyfikacja produktu
| Waga | 280,4 g (Nie zawiera papieru termicznego) |
| Metoda drukowania | Druk termiczny liniowy (Drukarka etykiet) |
| Rezolucja | 203 dpi, 8 punktów/mm |
| Prędkość drukowania | 50~80 mm/s |
| Prawidłowa szerokość druku | 48 mm |
| Interfejs | Bluetooth, USB (opcjonalnie) |
| Zalecany papier | FD210,PD150R,PD160R |
| Szerokość papieru | 58 mm |
| Grubość papieru | 60~75μm |
| Średnica rolki papieru | ≤50 mm |
| Prąd ładowania | Zasilacz: maks. 5 V 1 A |
| Komputer USB: 5 V 500 mA maks. | |
| Bateria | Akumulator litowo-jonowy 2000 mAh / 7,4 V |
| Żywotność wydruku | 50 km (gęstość druku nieprzekraczająca 12,5%)/ 100 milionów impulsów* |
| Polecenie drukowania | Zgodny z poleceniami ESC/POS |
| Warunki pracy | Temperatura pracy: 0~50°C, wilgotność pracy: 20~85% |
| Warunki przechowywania | Temperatura przechowywania: -10~70°C, wilgotność przechowywania: 10~90% |
| Polecenie drukowania | Zgodny z poleceniami ESC/POS |
Wprowadzenie do produktu
Termiczna inteligentna drukarka etykiet
PRODUCT DISPLAY
58MM LABEL PRINTING
DETAIL ANALYSIS
58MM LABEL PRINTING
PACKING LIST
58MM LABEL PRINTING
FASHION GOES WITH EVERYTHING
58MM LABEL PRINTING
Pokój 1820, nr 518 Tianhe Road, dzielnica Tianhe, miasto Guangzhou