Printer termal Bluetooth POS58D nyaéta alat desktop kinerja tinggi pikeun bumi sareng kantor alit. Printer ieu ngahasilkeun téks sareng gambar anu jelas sareng seukeut dina kecepatan 70-90mm/s, tanpa tinta pikeun ngahémat biaya. Diaktipkeun Bluetooth pikeun panggunaan lintas sistem, tiasa dipasang sareng dianggo, ringkes, sareng ngadukung percetakan multi-basa sacara efisien.
Spésifikasi Produk
| Métode citak | Printer termal garis |
| Lebar kertas | 58mm |
| Lebar citak | 48mm |
| Beurat (g) | 430g |
| Diaméter maksimum gulungan kertas | Resi termal 50mm |
| Titik per bohong | 384 titik/garis |
| Kagancangan nyetak | 70mm/dtk |
| Waktu siklus hirup | 50km (kapadetan percetakan di handap 12,5%) / 100 juta pulsa |
| Dukungan téks sareng grafis | Inggris, gambar, simbol, Cina, grafik, kurva, ikon anu tos disimpen, barkod |
| Titik pitch (résolusi) | 203DPI/8 titik/mm |
| Antarbeungeut | Mini USB nirkabel 2.0/4.0 |
| Kakuatan | Adaptor daya suplai langsung 9V/2A |
| Adaptor pangisian ulang | Adaptor pangisian daya / AC siaga |
| Pariksa mandiri | Tanpa kertas / daya rendah / panutup dibuka |
| Tes tanda hideung | Dirojong |
| Paréntah | ESC/POS cocog sareng set pesenan |
| Asesoris standar | Kertas anu awét jangka panjang, adaptor AC |
| Setélan operasi | Suhu: -10~50; Kalembaban: 20%~85% |
Bubuka Produk
POS58D DESKTOP PRINTER
PRODUCT ANALYSIS
THREE-VIEW DRAWING
PRODUCT APPLICATION DIAGRAM
Kamar 1820, No. 518 Jalan Tianhe, Distrik Tianhe, Kota Guangzhou