Printer termal Bluetooth POS80D mangrupikeun solusi desktop anu ramping sareng efisien anu dirancang khusus pikeun kantor bumi sareng usaha alit. Printer ieu ngahasilkeun citak anu jelas sareng rinci dina kecepatan 70-90mm/s, ngaleungitkeun biaya tinta sareng toner ngalangkungan kertas termal. Diaktipkeun ku Bluetooth pikeun integrasi Android, iOS, sareng Windows anu lancar, tiasa dipasang sareng dianggo, ngadukung tugas multi-basa pikeun ningkatkeun produktivitas kalayan gampang.
Spésifikasi Produk
| Métode citak | Printer termal garis |
| Lebar kertas | 80mm |
| Lebar citak | 76mm |
| Beurat (g) | 460g |
| Diaméter maksimum gulungan kertas | Resi termal 50mm |
| Titik per bohong | 384 titik/garis |
| Kagancangan nyetak | 70mm/dtk |
| Waktu siklus hirup | 100 km (kapadetan percetakan di handapeun 12,5%) / 100 juta pulsa |
| Dukungan téks sareng grafis | Inggris, gambar, simbol, Cina, grafik, kurva, ikon anu tos disimpen, barkod |
| Titik pitch (résolusi) | 203DPI/8 titik/mm |
| Antarbeungeut | Mini USB nirkabel 2.0/4.0 |
| Kakuatan | Adaptor daya suplai langsung 9V/3A |
| Adaptor pangisian ulang | Adaptor pangisian daya / AC siap pakai |
| Pariksa mandiri | Tanpa kertas / daya rendah / panutup dibuka |
| Tes tanda hideung | Dirojong |
| Paréntah | ESC/POS cocog sareng set pesenan |
| Asesoris standar | Kertas anu awét jangka panjang, adaptor AC |
| Setélan operasi | Suhu: -10~50; Kalembaban: 20%~85% |
Bubuka Produk
THERMAI PRINTER
POS8OD
gambar tilu tampilan
Rincian produk
SUPPORT MULTI-SYSTEM
SUPERIORITY
Ngarojong multibasa,
grafis
Teu aya pita, tinta sareng toner
diperyogikeun.
PROMPTRED LIGHT
Nalika teu aya termal
kertas dina awak pesawat
Nalika mesin rusak
ka handap
Kamar 1820, No. 518 Jalan Tianhe, Distrik Tianhe, Kota Guangzhou