POS9210 nyaéta printer labél termal anu kuat sareng multifungsi anu dirancang pikeun nyitak labél sareng resi anu tiasa dipercaya sareng kualitas luhur. Dioperasikeun tanpa tinta, toner, atanapi pita, printer ieu ngamangpaatkeun téknologi termal langsung pikeun ngahasilkeun kaluaran anu jelas sareng seukeut, jantenkeun solusi anu hemat biaya pikeun bisnis.
Dilengkepan ku sirah cetak termal profésional, éta mastikeun kinerja anu stabil, umur panjang, sareng kualitas cetak anu konsisten. Panduan kertas anu tiasa disaluyukeun nampung diaméter citak maksimum 110mm, ngadukung ukuran labél serbaguna pikeun kabutuhan operasional anu beragam.
Spésifikasi Produk
| Antarmuka | USB / LAN / Bluetooth (opsional) |
| Paréntah Nyetak | CPCLITSPLIESC |
| Métode Nyetak | Termal Jalur Langsung |
| Speed Pirt | 160mm/detik |
| Résolusi | 203DPI (8 titik/mm) |
| Kode Batin | Dirojong 11 jinis ukuran font |
| Parameter citak | Dukungan pikeun ngaunduh Logo mérek dagang |
| Sénsor Média | Sensor média ganda: transmissif sareng reflektif |
| Suhu Operasi | +0 C ~ 50 C (teu kénging kondensasi) |
| Kalembaban Kerja | 20% ~ 85% RH (teu kénging kondensasi) |
| Kode dua diménsi | Kode QR.PDF417 |
| Supir Printer | Win2003 / WinXP / Win7 / WIN8 / WIN10 / macOS Dukungan IOS / Android |
| Jenis Kertas Termal | kertas kontinyu, kertas labél, kertas dilipet, kertas tag |
| Lebar Cetak Éféktif | 100mm (Maks. 800 titik) |
| Lebar Kertas Maks anu Sadia | 110±0.5mm |
| Kandel Kertas | 0,06-0,30 mm |
| Métode Ngecas | carjer éksternal DC 24V/2.5A |
| Kapala Cetak | Kaandalan |
Bubuka Produk
PRINTER
IT'S CONVENIENT AND FAST
Percetakan Label Termal
Printer multifungsi
Peta produk pameran
PRODUCT APPLICATION
ROBUST PRINT HEAD
ADOPT PROFESSIONAL THERMAL
PRINTING HEAD, STABLE PERFORMANCE,CLEAR PRINTING AND LONG SERVICE LIFE
LEADING PAPER DEVICE
ADJUSTABLE, MAXIMUM PRINTABLEDIAMETER IS 11OMM.
CONNECTING DEVICE
USB PORT, POWER PORT, POWER SWITCH
PACKING LIST
Kamar 1820, No. 518 Jalan Tianhe, Distrik Tianhe, Kota Guangzhou