POS-9200 nyaéta printer termal anu ringkes sareng bébas tinta anu dirancang pikeun nyetak labél sareng resi anu tiasa dipercaya di sagala rupa industri. Ngadopsi téknologi termal jalur langsung, printer ieu beroperasi tanpa toner, pita, atanapi tinta, ngahasilkeun kaluaran anu jelas sareng seukeut bari ngaminimalkeun biaya operasional sareng pangropéa.
Kalayan kecepatan nyetak 160mm/detik, printer ieu mastikeun réngséna tugas anu efisien, idéal pikeun kabutuhan nyetak massal. Sirah cetak anu kuat sareng wadah bahan ABS anu kualitasna luhur ngajamin daya tahan sareng rasa anu lemes sareng nyaman. Wadah kertas kapasitas ageung nampung lébar kertas maksimum 110±0.5mm, parantos diuji sacara éksténsif pikeun ngahasilkeun cetakan anu bersih sareng bébas noda.
Spésifikasi Produk
| Antarmuka | USB, LAN, sareng Bluetooth (opsional) |
| Métode Nyetak | Termal Jalur Langsung |
| Paréntah Nyetak | CPC11TSPLIESC |
| Speed Pirt | 160mm/detik |
| Résolusi | 203DPI (8 titik/mm) |
| Kode Batin | Dirojong 11 jinis ukuran font |
| Lebar Cetak Éféktif | 100mm (Maks. 800 titik) |
| Lebar Kertas Maks anu Sadia | 110±0.5mm |
| Kandel Kertas | 0,06-0,30 mm |
| Métode Ngecas | carjer éksternal DC 24V/2.5A |
| Parameter citak | Dukungan pikeun ngaunduh Logo mérek dagang |
| Sénsor Média | Sensor média ganda: transmissif sareng reflektif |
| Kode hiji diménsi | UPC-A1 UPC-E1 JAN13 (EAN13)/ JAN8 (EAN8) CODE391 ITF ICODABAR / CODE93 / CODE128 |
| Kode dua diménsi | Kode QR, PDF417 |
| Supir Printer | Win2003 / WinXP 1 Win7 / WIN8 / WIN10 IMACOS Ngarojong IOS sareng Android |
| Jenis Kertas Termal | kertas kontinyu, kertas labél, kertas dilipet, kertas tag |
| Kapala Cetak | Kaandalan |
| Kaandalan Citak | 100000000 pulsa / titik atanapi 50 km |
Bubuka Produk
PRINTER
BLUETOOTH THERMAL PRINTER
Pedaran lengkep
MULTI-FACETED GRAPH
Laju Pirt: 160mm/detik
Kakuatan citak, gampang dianggo tanpa nganyenyeri mesin
APPLICATION SCENARIO
01 Cetak kalawan jelas sareng épék anu saé
02 Pilih bahan anu kualitasna luhur
03 skenario panggunaan
Kamar 1820, No. 518 Jalan Tianhe, Distrik Tianhe, Kota Guangzhou