Zintegrowane badania i rozwój, produkcja i serwis | Producent drukarek termicznych OEM dla klientów globalnych
POS9210 to solidna, wielofunkcyjna termiczna drukarka etykiet, zaprojektowana z myślą o niezawodnym i wysokiej jakości druku etykiet i paragonów. Działa bez użycia atramentu, tonera ani taśm, a dzięki technologii termicznej zapewnia wyraźne i wyraźne wydruki, co czyni ją ekonomicznym rozwiązaniem dla firm.
Wyposażona w profesjonalną głowicę drukującą termiczną, zapewnia stabilną pracę, długą żywotność i niezmienną jakość druku. Regulowana prowadnica papieru umożliwia drukowanie na papierze o maksymalnej średnicy 110 mm, obsługując różnorodne rozmiary etykiet, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb operacyjnych.
Specyfikacja produktu
| Interfejsy | USB / LAN / Bluetooth (opcjonalnie) |
| Polecenie drukowania | CPCLITSPLIESC |
| Metoda drukowania | Termiczna linia bezpośrednia |
| Prędkość Pirnta | 160 mm/sek. |
| Rezolucja | 203 DPI (8 punktów/mm) |
| Kod wewnętrzny | Obsługiwane 11 typów rozmiarów czcionek |
| Parametry wydruku | Wsparcie pobierania znaku towarowego Logo |
| Czujnik mediów | Czujniki dwumedialne: transmisyjne i odbiciowe |
| Temperatura pracy | +0 C ~ 50 C (bez kondensacji) |
| Wilgotność robocza | 20% ~ 85% RH (bez kondensacji) |
| Kod dwuwymiarowy | Kod QR.PDF417 |
| Sterownik drukarki | Obsługa systemów Win2003 / WinXP / Win7 / WIN8 / WIN10 / macOS: iOS / Android |
| Rodzaje papieru termicznego | papier ciągły, papier etykietowy, papier składany, papier etykietowy |
| Efektywna szerokość druku | 100 mm (maks. 800 punktów) |
| Dostępna maksymalna szerokość papieru | 110±0,5 mm |
| Grubość papieru | 0,06-0,30 mm |
| Metoda ładowania | zewnętrzna ładowarka DC 24V/2,5A |
| Głowica drukująca | Niezawodność |
Wprowadzenie do produktu
PRINTER
IT'S CONVENIENT AND FAST
Drukowanie etykiet termicznych
Drukarka wielofunkcyjna
Mapa produktów wystawowych
PRODUCT APPLICATION
ROBUST PRINT HEAD
ADOPT PROFESSIONAL THERMAL
PRINTING HEAD, STABLE PERFORMANCE,CLEAR PRINTING AND LONG SERVICE LIFE
LEADING PAPER DEVICE
ADJUSTABLE, MAXIMUM PRINTABLEDIAMETER IS 11OMM.
CONNECTING DEVICE
USB PORT, POWER PORT, POWER SWITCH
PACKING LIST
Pokój 1820, nr 518 Tianhe Road, dzielnica Tianhe, miasto Guangzhou