MP-58S nyaéta printer resi termal anu ringkes sareng efisien, idéal pikeun ritel, logistik, sareng usaha alit. Printer ieu ngahasilkeun citak anu seukeut sareng gancang tanpa tinta atanapi toner, ngandelkeun kertas termal pikeun panggunaan anu hemat biaya sareng gampang dirawat. Ngarojong paréntah USB/Bluetooth sareng ESC/POS, printer ieu terintegrasi kalayan mulus sareng sistem POS sareng alat sélulér.
Spésifikasi Produk
| Umur layanan | 50 km (teu leuwih ti 12,5% kapadetan percetakan) / 100 juta pulsa |
| Beurat | 210.6g |
| Métode percetakan | Nyitak garis titik termal |
| Résolusi | 203dpi, 8 titik/mm |
| Kagancangan nyetak | 30 ~ 50mm/dtk |
| Lebar citak anu valid | 48mm |
| Antarbeungeut | Bluetooth, Tipe-C |
| Modeu sare | YES |
| Hurup | ASCII:9 17,12 24; Dukungan pikeun sababaraha kaca kode |
| 1D | UPC-A.UPC-E,EAN8, EAN13, CODE39, ITF,CODEBAR,CODE128,CODE93 |
| 2D | Kode QR |
| Sensor | Deteksi kaluarna kertas |
| Pangisi daya | 1) Adaptor 5V/1A, |
| 2) Konektor USB 5V/500mA dina komputer | |
| Batré | Batré litium-ion anu tiasa dicas ulang 2000mAh/3.7V |
| Kertas anu disarankeun | FD210,PD150R,PD160R |
| Lebar kertas | 58mm |
| Kandel kertas | 60 ~ 80μm |
Bubuka Produk
MULTIFUNGSIPRINTER
Label pakean, tagihan kilat, aset tetep, label perhiasan
Pabrik sumber
Versi multinasional
Percetakan termal Label + Struk
DESIGN HIGHLIGHT
1. Saklar daya
2. Pangiriman kertas
3. Tampilan batré Bluetooth
Panginget kakurangan kertas
4. Antarbeungeut USB
5. Pangiriman kertas
PRODUCT DISPLAY
PRODUCT CHARACTERISTICS
01 Sambungan langsung Bluetooth ka telepon sélulér, konsumsi daya rendah
Bluetooth Nirkabel
02 30 km percetakan kontinyu, lébar percetakan 58mm
Kinerja anu kuat
03 Ngarojong sambungan simultan Android, I0S, Windows, sareng sababaraha telepon sélulér sareng komputer
Dukungan anu lega
PACKING LIST
Kamar 1820, No. 518 Jalan Tianhe, Distrik Tianhe, Kota Guangzhou