Zintegrowane badania i rozwój, produkcja i serwis | Producent drukarek termicznych OEM dla klientów globalnych
MP-58S to kompaktowa i wydajna termiczna drukarka paragonów, idealna dla handlu detalicznego, logistyki i małych firm. Zapewnia wyraźne, szybkie wydruki bez użycia atramentu i tonera, wykorzystując papier termiczny, co pozwala oszczędzać koszty i ogranicza konieczność konserwacji. Obsługuje polecenia USB/Bluetooth i ESC/POS, dzięki czemu bezproblemowo integruje się z systemami POS i urządzeniami mobilnymi.
Specyfikacja produktu
| Żywotność | 50 km (nie więcej niż 12,5% gęstości druku)/100 milionów impulsów |
| Waga | 210,6 g |
| Metoda drukowania | Druk termiczny kropkowy |
| Rezolucja | 203 dpi, 8 punktów/mm |
| Prędkość drukowania | 30~50 mm/s |
| Prawidłowa szerokość druku | 48 mm |
| Interfejs | Bluetooth, typ C |
| Tryb uśpienia | YES |
| Chrzcielnica | ASCII:9 17,12 24;Obsługa wielu stron kodowych |
| 1D | UPC-A.UPC-E,EAN8, EAN13, CODE39, ITF,CODEBAR,CODE128,CODE93 |
| 2D | Kod QR |
| Czujniki | Wykrywanie braku papieru |
| Rumak | 1) 5V/1A w adapterze, |
| 2)5 V/500 mA w złączu USB komputera | |
| Bateria | Akumulator litowo-jonowy 2000 mAh/3,7 V |
| Zalecany papier | FD210,PD150R,PD160R |
| Szerokość papieru | 58 mm |
| Grubość papieru | 60~80μm |
Wprowadzenie do produktu
WIELOFUNKCYJNYPRINTER
Metki odzieżowe, faktury ekspresowe, środki trwałe, metki jubilerskie
Fabryka źródłowa
Wersja międzynarodowa
Druk termiczny etykiet i paragonów
DESIGN HIGHLIGHT
1. Wyłącznik zasilania
2. Dostawa papieru
3. Wyświetlacz baterii Bluetooth
Przypomnienie o braku papieru
4. Interfejs USB
5. Dostawa papieru
PRODUCT DISPLAY
PRODUCT CHARACTERISTICS
01 Bezpośrednie połączenie Bluetooth z telefonem komórkowym, niskie zużycie energii
Bezprzewodowy Bluetooth
02 30 km ciągłego druku, szerokość druku 58 mm
Mocna wydajność
03 Obsługuje jednoczesne połączenie systemów Android, iOS, Windows oraz wielu telefonów komórkowych i komputerów
Szerokie wsparcie
PACKING LIST
Pokój 1820, nr 518 Tianhe Road, dzielnica Tianhe, miasto Guangzhou