MP-58C nyaéta printer termal anu ringkes sareng portabel anu idéal pikeun ritel, logistik, sareng layanan sélulér. Printer ieu ngahasilkeun percetakan anu gancang sareng jelas tanpa tinta, ngadukung konéktivitas USB/Bluetooth sareng paréntah ESC/POS, terintegrasi sacara mulus sareng sistem POS sareng alat sélulér pikeun operasi anu gampang diurus sareng gampang dibawa.
Spésifikasi Produk
| Métode citak | Printer témal garis |
| Lebar kertas | 58mm |
| Lebar citak | 48mm |
| Beurat (g) | 200g |
| Diaméter maksimum gulungan kertas | Resi termal 40mm |
| Titik per bohong | 384 titik/Garis |
| Kagancangan nyetak | 70mm/dtk |
| Waktu siklus hirup | 50km (kapadetan percetakan di handapeun 12,5%) / 100 juta pulsa |
| Dukungan téks sareng grafis | Inggris, gambar, simbol, Cina, grafik, kurva, ikon anu tos disimpen, barkod |
| Titik pitch (résolusi) | 203DPI/8 titik/mm |
| Antarbeungeut | Mini USB Bluetooth 2.0/4.0 |
| Kakuatan | Batré Litium 1500mAh 7.4V anu tiasa dicas deui |
| Adaptor pangisian ulang | Adaptor pangisian daya siaga/AC 5V1A |
| Pariksa mandiri | Tanpa kertas/Daya rendah/panutup dibuka |
| Tes tanda hideung | Dirojong |
| Paréntah | ESC/POS cocog sareng set pesenan |
| Asesoris standar | Kertas anu awét jangka panjang, adaptor AC, batré li-ion |
| Asesoris opsional | jas kulit |
Bubuka Produk
Printer termal resi MP-58C
Printer termal garis
Sambungan Bluetooth
Gampang dibawa
PRODUCT DETAILS
TEXT AND GRAPHIC SUPPORT
BLUETOOTH CONNECTION
Sistem operasi anu tiasa disambungkeun Is0Android apple
STANDARD CAPACITY
1500 MAHRECHARGEABLE BATTERY
PACKAGING AND TRANSPORTATION
Kamar 1820, No. 518 Jalan Tianhe, Distrik Tianhe, Kota Guangzhou