MP-58N nyaéta printer struk termal portabel anu ringkes, idéal pikeun bisnis ritel, logistik, sareng mobile. Printer ieu ngahasilkeun citak anu seukeut sareng gancang tanpa tinta atanapi toner, ngadukung konéktivitas USB/Bluetooth sareng paréntah ESC/POS, terintegrasi sacara mulus sareng sistem POS sareng alat mobile pikeun operasi anu hemat biaya sareng gampang dirawat.
Spésifikasi Produk
| Diménsi | 108*80*30mm |
| Kahirupan percetakan | 50 km (teu leuwih ti 12,5% kapadetan percetakan) / 100 juta pulsa |
| Beurat | 174.5g (tanpa gulungan kertas) |
| Métode percetakan | Nyitak garis titik termal |
| Résolusi | 203dpi, 8 titik/mm |
| Kagancangan nyetak | 50 ~ 80mm/dtk |
| Lebar citak anu valid | 48mm |
| Antarbeungeut | Bluetooth, Tipe-C |
| Pangisi daya | 1) Adaptor 5V/1A, 2) Konektor USB komputer 5V/500mA |
| Batré | 2000mAh/3.7V Litium ion anu tiasa dicas deui |
| Kertas anu disarankeun | FD210,PD150R,PD160R |
| Lebar kertas | 58mm |
| Kandel kertas | 60 ~ 80μm |
| Diaméter gulungan kertas | 50mm |
| Ngunggah kertas | Mékanisme pemuatan anu gampang |
| Émulasi | Set paréntah anu cocog sareng ESC/POS |
| Supir | Windows XP/Win7/Win8/Win10 |
Bubuka Produk
Printer termal portabel
Diménsi 108 * 80 * 30MM
DETAIL DESCRIPTION
PRODUCT DISPLAY
WEAR-RESISTANTPRINT HEAD
Kualitas maén, umur panjang, jarak tempuh percetakan 30 kilométer, percetakan langkung tahan aus
TAHAN RUGUHDESIGN
Desain anti-ragrag 1,5m Bahan ABS anu kuat , awét
APPLICATION SCENARIO DISPLAY
Industri pakean, industri pangan, alat éléktronik, aset tetep, ékspérimén médis, jsb.
PRODUCT DISPLAY
Kamar 1820, No. 518 Jalan Tianhe, Distrik Tianhe, Kota Guangzhou