Zintegrowane badania i rozwój, produkcja i serwis | Producent drukarek termicznych OEM dla klientów globalnych
MP-58N to kompaktowa, przenośna termiczna drukarka paragonów, idealna dla handlu detalicznego, logistyki i firm mobilnych. Zapewnia wyraźne, szybkie wydruki bez użycia atramentu i tonera, obsługuje łączność USB/Bluetooth oraz polecenia ESC/POS, a także płynnie integruje się z systemami POS i urządzeniami mobilnymi, zapewniając ekonomiczną i bezproblemową obsługę.
Specyfikacja produktu
| Wymiar | 108*80*30mm |
| Żywotność druku | 50 km (nie więcej niż 12,5% gęstości druku)/100 milionów impulsów |
| Waga | 174,5 g (bez rolki papieru) |
| Metoda drukowania | Druk termiczny kropkowy |
| Rezolucja | 203 dpi, 8 punktów/mm |
| Prędkość drukowania | 50~80 mm/s |
| Prawidłowa szerokość druku | 48 mm |
| Interfejs | Bluetooth, typ C |
| Rumak | 1) 5 V/1 A w adapterze, 2) 5 V/500 mA w złączu USB komputera |
| Bateria | Akumulator litowo-jonowy 2000 mAh/3,7 V |
| Zalecany papier | FD210,PD150R,PD160R |
| Szerokość papieru | 58 mm |
| Grubość papieru | 60~80μm |
| Średnica rolki papieru | 50 mm |
| Ładowanie papieru | Łatwy mechanizm ładowania |
| Współzawodnictwo | Zestaw poleceń zgodny z ESC/POS |
| Kierowca | Windows XP/Win7/Win8/Win10 |
Wprowadzenie do produktu
Przenośna drukarka termiczna
Wymiary 108*80*30MM
DETAIL DESCRIPTION
PRODUCT DISPLAY
WEAR-RESISTANTPRINT HEAD
Jakość gry, długa żywotność, przebieg drukowania 30 kilometrów, drukowanie bardziej odporne na zużycie
ODPORNY NA UPADKIDESIGN
Konstrukcja zabezpieczająca przed upadkiem o długości 1,5 m. Wytrzymały materiał ABS , wykonany z wysokiej jakości materiałów
APPLICATION SCENARIO DISPLAY
Przemysł odzieżowy, spożywczy, sprzęt elektroniczny, środki trwałe, eksperymenty medyczne itp.
PRODUCT DISPLAY
Pokój 1820, nr 518 Tianhe Road, dzielnica Tianhe, miasto Guangzhou