MP-80L nyaéta solusi percetakan on-site anu portabel sareng tiasa diandelkeun, ngadukung lébar kertas 30-80mm. Éta ngagaduhan batré anu tiasa dicas deui 2000mAh, konéktivitas Bluetooth/Type-C, kecepatan percetakan 50-80mm/s, sareng résolusi 203dpi. Beuratna ngan ukur 174.5g, éta nawiskeun umur batré anu panjang, kinerja anu stabil, sareng portabilitas anu gampang — idéal pikeun skénario takeaway, logistik, ritel, sareng POS mobile. Disertifikasi ku CE sareng ROHS, éta mastikeun kualitas anu tiasa diandelkeun pikeun pangguna global.
Spésifikasi Produk
| Métode citak | Printer labél (printer resi) |
| Lebar kertas | 80mm |
| Lebar citak | 30-72mm |
| Beurat (g) | 350g |
| Diaméter maksimum gulungan kertas | Resi termal 50mm |
| Titik per baris | 384 titik/garis |
| Kagancangan nyetak | 70mm/dtk |
| Waktu siklus hirup | 50 km (kapadetan percetakan di handap 12,5%) / 100 juta pulsa |
| Dukungan téks sareng grafis | Inggris, gambar, simbol, Cina, grafik, kurva, ikon anu tos disimpen, barkod |
| Titik pitch (résolusi) | 203DPI/8 titik/mm |
| Antarbeungeut | Mini USB nirkabel 2.0/4.0 |
| Kakuatan | Adaptor daya suplai langsung 5V/1A |
| Adaptor pangisian ulang | Adaptor pangisian daya / AC siaga |
| Pariksa mandiri | Tanpa kertas / daya rendah / panutup dibuka |
| Tes tanda hideung | Dirojong |
| Paréntah | ESC/POS cocog sareng set pesenan |
| Asesoris standar | Kertas anu awét jangka panjang, adaptor AC |
| Asesoris opsional | Jas kulit |
Bubuka Produk
BLUETOOTHPRINTER
DETAILED ANALYSIS
PRODUCT DISPLAY
LABEL MAKER
Saé pisan tanpa ngantosan Anjeun tiasa nyetak nalika dihurungkeun
PRINTING EFFECT DISPLAY
SHELF LABEL/CASHIER RECEIPT
BLUETOOTH CONNECTION
CONNECTABLE OPERATING
SYSTEM
ISO ANDROID APPLE
SUPERIORITY
NO INK IS NEEDED
NO TONER IS NEEDED
Kamar 1820, No. 518 Jalan Tianhe, Distrik Tianhe, Kota Guangzhou