Zintegrowane badania i rozwój, produkcja i serwis | Producent drukarek termicznych OEM dla klientów globalnych
MP-80L to przenośne i niezawodne rozwiązanie do druku stacjonarnego, obsługujące papier o szerokości 30-80 mm. Wyposażone jest w akumulator o pojemności 2000 mAh, łączność Bluetooth/Type-C, prędkość druku 50-80 mm/s i rozdzielczość 203 dpi. Ważąc zaledwie 174,5 g, urządzenie oferuje długi czas pracy na baterii, stabilną pracę i łatwość przenoszenia – idealne do punktów sprzedaży na wynos, logistyki, handlu detalicznego i mobilnych punktów sprzedaży. Posiada certyfikaty CE i ROHS, co gwarantuje niezawodną jakość dla użytkowników na całym świecie.
Specyfikacja produktu
| Metoda drukowania | Drukarka etykiet (Drukarka paragonów) |
| Szerokość papieru | 80 mm |
| Szerokość druku | 30-72 mm |
| Waga (g) | 350g |
| Maksymalna średnica rolki papieru | 50mm termiczny paragon |
| Kropka na linię | 384 punktów na linię |
| Prędkość drukowania | 70 mm/s |
| Czas cyklu życia | 50 km (gęstość druku poniżej 12,5%) / 100 milionów impulsów |
| Wsparcie tekstowe i graficzne | Angielski, rysunek, symbol, chiński, wykres, krzywa, ikona wstępnie zapisana, kod kreskowy |
| Rozdzielczość (rozdzielczość) | 203 DPI/8 punktów/mm |
| Interfejs | Mini USB bezprzewodowy 2.0/4.0 |
| Moc | Zasilacz z zasilaniem bezpośrednim 5V/1A |
| Adapter do ładowania | Ładowanie w trybie czuwania / zasilacz sieciowy |
| Samokontrola | Bez papieru / niski poziom naładowania / otwarta pokrywa |
| Test czarnego znaku | Utrzymany |
| Polecenia | ESC/POS kompatybilny z zestawami zamówień |
| Akcesoria standardowe | Papier nadający się do długotrwałego przechowywania, zasilacz sieciowy |
| Akcesoria opcjonalne | Płaszcz skórzany |
Wprowadzenie do produktu
BLUETOOTHPRINTER
DETAILED ANALYSIS
PRODUCT DISPLAY
LABEL MAKER
Cudownie bez czekaniaMożesz drukować po włączeniu
PRINTING EFFECT DISPLAY
SHELF LABEL/CASHIER RECEIPT
BLUETOOTH CONNECTION
CONNECTABLE OPERATING
SYSTEM
ISO ANDROID APPLE
SUPERIORITY
NO INK IS NEEDED
NO TONER IS NEEDED
Pokój 1820, nr 518 Tianhe Road, dzielnica Tianhe, miasto Guangzhou