Printer termal mini Bluetooth MP-80M mangrupikeun solusi percetakan portabel anu efisien tinggi anu dirancang khusus pikeun operasi mobile. Printer ieu nyetak dina kecepatan 70-90mm/s nganggo kertas termal, ngaleungitkeun biaya tinta sareng toner. Kalayan konéktivitas Bluetooth pikeun Android, iOS, sareng Windows, sareng batré 2000mAh, printer ieu unggul dina aplikasi taksi, réstoran, sareng layanan lapangan.
Spésifikasi Produk
| Métode citak | Printer termal garis |
| Lebar kertas | 80mm |
| Lebar citak | 76mm |
| Beurat (g) | 350g |
| Diaméter maksimum gulungan kertas | Resi termal 50mm |
| Titik per bohong | 384 titik/garis |
| Kagancangan nyetak | 70mm/dtk |
| Waktu siklus hirup | 100 km (kapadetan percetakan di handapeun 12,5%) / 100 juta pulsa |
| Dukungan téks sareng grafis | Inggris, gambar, simbol, Cina, grafik, kurva, ikon anu tos disimpen, barkod |
| Titik pitch (résolusi) | 203DPI/8 titik/mm |
| Antarbeungeut | Kasapukan USB, Nirkabel/SPP standar |
| Modeu ngecas | 5V/1.5A-2A |
| Pariksa mandiri | Tanpa kertas / daya rendah / panutup dibuka |
| Tes tanda hideung | Dirojong |
| Paréntah | ESC/POS cocog sareng set pesenan |
| Jarak Kerja Nirkabel | Dina jarak 15m pikeun sambungan alat Android c, dina jarak 30m pikeun IOS |
| Sambungan alat | |
| Setélan operasi | Suhu: -10~50; Kalembaban: 20%~85% |
Bubuka Produk
THERMAL PRINTER
RECEIPT AND SMALL TICKET
PRODUCT DISPLAY
Padamelan anu presisi, suasana anu saderhana
Elevasi hareup/ Pintonan lateral / Pintonan luhur
APPLICABLE SITE
Supermarket leutik/ Restoran/ Megastore
Toko khusus kostum/ Toko obat nu patali/ Toko sapatu jeung tas
PACKAGING AND TRANSPORTATION
Kamar 1820, No. 518 Jalan Tianhe, Distrik Tianhe, Kota Guangzhou