Printer termal Bluetooth POS80L nyaéta alat desktop kecepatan tinggi pikeun bumi sareng kantor alit. Printer ieu ngahontal percetakan ultra-gancang dina 250mm/s nganggo kertas termal bébas tinta, anu sacara drastis ngirangan biaya konsumsi. Diaktipkeun ku Bluetooth pikeun Android, iOS sareng Windows, printer ieu ngadukung percetakan multi-basa sareng ngagaduhan desain anu ringkes sareng gampang dipasang pikeun panggunaan anu teu repot.
Spésifikasi Produk
| Métode citak | Printer termal garis |
| Lebar kertas | 80mm |
| Lebar citak | 74mm |
| Beurat (g) | 1.1KG |
| Diaméter maksimum gulungan kertas | Resi termal 60mm |
| Titik per bohong | 384 titik/garis |
| Kagancangan nyetak | 250mm/dtk |
| Waktu siklus hirup | 100 km (kapadetan percetakan di handapeun 12,5%) / 100 juta pulsa |
| Dukungan téks sareng grafis | Inggris, gambar, simbol, Cina, grafik, kurva, ikon anu tos disimpen, barkod |
| Titik pitch (résolusi) | 203DPI/8 titik/mm |
| Antarbeungeut | USB+sérial/paralel/éternét |
| Adaptor pangisian ulang | DC24V/2.5A |
| Pariksa mandiri | Tanpa kertas / daya rendah / panutup dibuka |
| Tes tanda hideung | Dirojong |
| Paréntah | ESC/POS cocog sareng set pesenan |
| Asesoris standar | Kertas anu awét jangka panjang, adaptor AC |
| Pamotong otomatis | Muhun |
| Setélan operasi | Suhu: -10~50; Kalembaban: 20%~85% |
Bubuka Produk
POS80L
DETAIL DIAGRAM
THREE-SIDED DIAGRAM
PRODUCT APPLICATION
Kamar 1820, No. 518 Jalan Tianhe, Distrik Tianhe, Kota Guangzhou