Zintegrowane badania i rozwój, produkcja i serwis | Producent drukarek termicznych OEM dla klientów globalnych
Mini drukarka termiczna Bluetooth MP-210 to lekkie, mobilne urządzenie drukujące stworzone do pracy w terenie. Zasilana baterią 7,4 V o pojemności 1500 mAh, działa bezatramentowo z prędkością 50-70 mm/s, obsługuje drukowanie w wielu językach i łączy się bezprzewodowo z urządzeniami z systemem Android, iOS i Windows, umożliwiając drukowanie paragonów w taksówkach i restauracjach.
Specyfikacja produktu
| Wymiary | 120,5*86*53 mm |
| Waga | 222,3 g |
| Metoda drukowania | Druk termiczny kropkowy |
| Rezolucja | 203 dpi, 8 punktów/mm |
| Prędkość drukowania | 50~80 mm/s |
| Prawidłowa szerokość druku | 48 mm |
| Interfejs | Bluetooth, USB (opcjonalnie) |
| Zalecany papier | FD210,PD150R,PD160R |
| Szerokość papieru | 50 mm |
| Prąd ładowania | Zasilacz: maks. 5 V 1 A |
| Komputer USB: 5 V 500 mA maks. | |
| Bateria | Akumulator litowo-jonowy 1500 mAh/7,4 V |
| Warunki pracy | Temperatura pracy: 0~50°C, wilgotność pracy: 20~85% |
| Warunki przechowywania | Temperatura przechowywania: -10~70°C, wilgotność przechowywania: 10~90% |
| TPH | 50 km (gęstość druku nieprzekraczająca 12,5%)/ 100 milionów impulsów |
| Aktywacja | Windows XP/ /Win7/Win8/Win10/Win11 |
| Polecenie drukowania | Zgodny z poleceniami ESC/POS |
Wprowadzenie do produktu
Drukarka biletów 58 mmKasjer, dobry pomocnik na wynos
MOBILE PHONE BLUETOOTH
COMPUTER USB
DETAIL DESCRIPTION
PRODUCT DISPLAY
Prosta moda, mała wykwintność
Lekki i niewielki, idealny do biznesu. Ma rozmiar dłoni, jest na tyle mały, że zmieści się wszędzie.
Wydrukuj połączenie
Telefon komórkowy BluetoothKomputer USB
Szeroko stosowane we wszystkich dziedzinach życia
Bank nadpłat biznesowych, recepcja cateringowa i inne rachunki radzą sobie z łatwością
PACKING LIST
Pokój 1820, nr 518 Tianhe Road, dzielnica Tianhe, miasto Guangzhou