MP-58C1 nyaéta printer rési termal portabel anu ringkes, idéal pikeun ritel, logistik, sareng layanan sélulér. Printer ieu ngahasilkeun citak anu seukeut sareng gancang tanpa tinta atanapi toner, ngadukung konéktivitas USB/Bluetooth sareng paréntah ESC/POS, terintegrasi sacara mulus sareng sistem POS sareng alat sélulér pikeun operasi anu gampang dirawat.
Spésifikasi Produk
| Diménsi | 109*80*48mm |
| Beurat | 172.3g (tanpa gulungan kertas) |
| Métode percetakan | Nyitak garis titik termal |
| Résolusi | 203dpi, 6 titik/mm |
| Kagancangan nyetak | 50–80mm/dtk |
| Lebar citak anu valid | 48mm |
| Antarbeungeut | Bluetooth, USB (opsional) |
| Kertas anu disarankeun | FD210,PD150R,PD160R |
| Lebar kertas | 58mm |
| Kandel kertas | 60–75μm |
| Diaméter gulungan kertas | ≤40mm |
| Pamasangan kertas | Mékanisme pemuatan anu gampang |
| 1D | *UPC-A,UPC-E,EAN8,EAN13,CODE39,ITF, |
| 2D | CUBE BAR,CODE128,CODE93* |
| Arus muatan | Kode QR |
| Adaptor | Maks. 5V 1A |
| Batré | USB Komputer: 5V 500MA Maks |
| Kahirupan citak | Batré litium-ion 2000mAh/3.7v anu tiasa dicas deui |
Bubuka Produk
KUALITAS LUHURPRINTING
Éditan sélulér/PC dirojong
Diménsi: 109 * 80 * 48mm
Beurat: 172.3g (tanpa gulungan kertas)
Antarbeungeut: Bluetooth, USB (opsional) Antarbeungeut:
DETAILPRESENTATION
PRODUCT DISPLAY
HD STABILITY
PRINT WITHOUT WORRY
PACKING LIST
Kamar 1820, No. 518 Jalan Tianhe, Distrik Tianhe, Kota Guangzhou