Zintegrowane badania i rozwój, produkcja i serwis | Producent drukarek termicznych OEM dla klientów globalnych
MP-58C1 to kompaktowa, przenośna termiczna drukarka paragonów, idealna do handlu detalicznego, logistyki i usług mobilnych. Zapewnia wyraźne, szybkie wydruki bez użycia atramentu i tonera, obsługuje łączność USB/Bluetooth oraz polecenia ESC/POS, a także płynnie integruje się z systemami POS i urządzeniami mobilnymi, co minimalizuje koszty konserwacji.
Specyfikacja produktu
| Wymiary | 109*80*48mm |
| Waga | 172,3 g (bez rolki papieru) |
| Metoda drukowania | Druk termiczny kropkowy |
| Rezolucja | 203 dpi, 6 punktów/mm |
| Prędkość drukowania | 50–80 mm/s |
| Prawidłowa szerokość druku | 48 mm |
| Interfejs | Bluetooth, USB (opcjonalnie) |
| Zalecany papier | FD210,PD150R,PD160R |
| Szerokość papieru | 58 mm |
| Grubość papieru | 60–75μm |
| Średnica rolki papieru | ≤40 mm |
| Instalacja papierowa | Łatwy mechanizm ładowania |
| 1D | *UPC-A,UPC-E,EAN8,EAN13,CODE39,ITF, |
| 2D | CUBE BAR,CODE128,CODE93* |
| Prąd ładowania | Kod QR |
| Adapter | Maks. 5V 1A |
| Bateria | Komputer USB: 5 V 500 mA maks. |
| Żywotność wydruku | Akumulator litowo-jonowy 2000 mAh/3,7 V |
Wprowadzenie do produktu
WYSOKA JAKOŚĆPRINTING
Obsługiwana jest edycja na urządzeniach mobilnych/komputerach
Wymiary: 109*80*48mm
Waga: 172,3 g (bez rolki papieru)
Interfejs: Bluetooth, USB (opcjonalnie)Interfejs:
DETAILPRESENTATION
PRODUCT DISPLAY
HD STABILITY
PRINT WITHOUT WORRY
PACKING LIST
Pokój 1820, nr 518 Tianhe Road, dzielnica Tianhe, miasto Guangzhou