MP-58C2 nyaéta printer resi termal anu ringkes sareng portabel anu idéal pikeun kurir, padagang kaki lima, sareng padagang ritel alit. Printer ieu nyitak resi anu jelas tanpa tinta, ngadukung paréntah USB/Bluetooth sareng ESC/POS, sareng terintegrasi sacara mulus sareng alat sélulér pikeun operasi anu gampang sareng gampang di perjalanan.
Spésifikasi Produk
| Diménsi | 109*80*48mm |
| Beurat | 172.3g (tanpa gulungan kertas) |
| Métode percetakan | Nyitak garis titik termal |
| Résolusi | 203dpi, 8 titik/mm |
| Kagancangan nyetak | 50 ~ 80mm/dtk |
| Lebar citak anu valid | 48mm |
| Antarbeungeut | Bluetooth, USB (opsional) |
| Kertas anu disarankeun | FD210,PD150R,PD160R |
| Lebar kertas | 58mm |
| Kandel kertas | 60-75μm |
| Diaméter gulungan kertas | ≤40mm |
| Pamasangan kertas | Mékanisme pemuatan anu gampang |
| 1D | "UPC-A,UPC-E,EAN8, EAN13, CODE39, ITF, |
| 2D | CODEBAR,CODE128,CODE93" |
| Arus muatan | Kode QR |
| Adaptor: Maks. 5V 1A | |
| Batré | USB Komputer: 5V 500MA Maks |
| Kahirupan citak | Batré litium-ion 2000mAh/3.7v anu tiasa dicas deui |
Bubuka Produk
RESI TERMALPRINTER
Komputer, i0S, Android, Percetakan hiji-klik
PRODUCT DETAIL DRAWING
DETAIL DESCRIPTION
PRODUCT PICTURE
MULTIFACETED PRESENTATION
THE VERSATILITYDOESN'T STOP THERE
PACKING LIST
PRINTER, DATA CABLE...
Kamar 1820, No. 518 Jalan Tianhe, Distrik Tianhe, Kota Guangzhou