Zintegrowane badania i rozwój, produkcja i serwis | Producent drukarek termicznych OEM dla klientów globalnych
MP-58C2 to kompaktowa, przenośna termiczna drukarka paragonów, idealna dla kurierów, ulicznych sprzedawców i małych sklepów detalicznych. Drukuje czytelne paragony bez użycia atramentu, obsługuje polecenia USB/Bluetooth i ESC/POS oraz bezproblemowo integruje się z urządzeniami mobilnymi, zapewniając bezproblemową pracę w podróży.
Specyfikacja produktu
| Wymiary | 109*80*48mm |
| Waga | 172,3 g (bez rolki papieru) |
| Metoda drukowania | Druk termiczny kropkowy |
| Rezolucja | 203 dpi, 8 punktów/mm |
| Prędkość drukowania | 50~80 mm/s |
| Prawidłowa szerokość druku | 48 mm |
| Interfejs | Bluetooth, USB (opcjonalnie) |
| Zalecany papier | FD210,PD150R,PD160R |
| Szerokość papieru | 58 mm |
| Grubość papieru | 60-75μm |
| Średnica rolki papieru | ≤40 mm |
| Instalacja papierowa | Łatwy mechanizm ładowania |
| 1D | "UPC-A,UPC-E,EAN8, EAN13, CODE39, ITF, |
| 2D | CODEBAR,CODE128,CODE93" |
| Prąd ładowania | Kod QR |
| Zasilacz: maks. 5 V 1 A | |
| Bateria | Komputer USB: 5 V 500 mA maks. |
| Żywotność wydruku | Akumulator litowo-jonowy 2000 mAh/3,7 V |
Wprowadzenie do produktu
PARAGON TERMICZNYPRINTER
Komputer, i0S, AndroidDrukowanie jednym kliknięciem
PRODUCT DETAIL DRAWING
DETAIL DESCRIPTION
PRODUCT PICTURE
MULTIFACETED PRESENTATION
THE VERSATILITYDOESN'T STOP THERE
PACKING LIST
PRINTER, DATA CABLE...
Pokój 1820, nr 518 Tianhe Road, dzielnica Tianhe, miasto Guangzhou