Spésifikasi Produk
| Beurat | 252g |
| Résolusi | 203dpi, 8 titik/mm |
| Kagancangan nyetak | 70mm/dtk |
| Lebar citak anu valid | 48mm |
| Antarbeungeut | Nirkabel, USB |
| Modeu sare | YES |
| Hurup | ASCII:9 17,12 24; Dukungan pikeun sababaraha kaca kode |
| 1D | UPC-A,UPC-E,EAN8,EAN13,CODE39,ITF,CODEBAR, CODE128,CODE93 |
| 2D | Kode QR |
| Sensor | Deteksi kaluarna kertas |
| Pangisi daya | 1) Adaptor 5V/1A, 2) Konektor USB komputer 5v/500mA |
| Batré | 2000mAh/7.4V |
| Kertas anu disarankeun | FD210.PD150R.PD160R |
| Lebar kertas | 58MM |
| Kandel kertas | 60~80M |
| Diaméter gulungan kertas | 50MM |
| Kaayaan damel | -10 C~50 C, 20%~85%RH |
Bubuka Produk
DESCRIPTION OF DETAILS
Percetakan termal, sorotan inti
THREE-VIEW DRAWING
Minuhan sarat percetakan pikeun pamandangan anu béda-béda
APPLICATION SCENARIO
Pembantu anu saé di kantor sadidinten
01 Percetakan termal, tanpa nambihan bubuk
02 Bisa ditempelkeun dina sabuk, bisa dibawa
03 Sababaraha format cocog, sareng file anu ditampi tiasa dicitak langsung.
FAQ
Kapuasan palanggan
PRODUCTION LINE
RELATED PRODUCTS
THERMAL PRINTER
Impor sakali klik, Ningkatkeun efisiensi padamelan
PACKAGING AND TRANSPORTATION
EXHIBITION
Sertipikat kami
Kamar 1820, No. 518 Jalan Tianhe, Distrik Tianhe, Kota Guangzhou