Zintegrowane badania i rozwój, produkcja i serwis | Producent drukarek termicznych OEM dla klientów globalnych
Specyfikacja produktu
| Waga | 252g |
| Rezolucja | 203 dpi, 8 punktów/mm |
| Prędkość drukowania | 70 mm/s |
| Prawidłowa szerokość druku | 48 mm |
| Interfejs | Bezprzewodowy, USB |
| Tryb uśpienia | YES |
| Chrzcielnica | ASCII:9 17,12 24; Obsługa wielu stron kodowych |
| 1D | UPC-A,UPC-E,EAN8,EAN13,CODE39,ITF,CODEBAR, CODE128,CODE93 |
| 2D | Kod QR |
| Czujniki | Wykrywanie braku papieru |
| Rumak | 1) 5 V/1 A w adapterze, 2) 5 V/500 mA w złączu USB komputera |
| Bateria | 2000mAh/7,4V |
| Zalecany papier | FD210.PD150R.PD160R |
| Szerokość papieru | 58MM |
| Grubość papieru | 60~80M |
| Średnica rolki papieru | 50MM |
| Stan roboczy | -10 C~50 C, 20%~85%RH |
Wprowadzenie do produktu
DESCRIPTION OF DETAILS
Druk termiczny – najważniejsza zaleta
THREE-VIEW DRAWING
Spełnij wymagania drukowania różnych scen
APPLICATION SCENARIO
Dobry pomocnik w codziennym biurze
01 Druk termiczny bez dodawania proszku
02 Można go przykleić do paska, zabierz go ze sobą
03 Obsługiwane są różne formaty, a otrzymane pliki można drukować bezpośrednio.
FAQ
Satysfakcja klienta
PRODUCTION LINE
RELATED PRODUCTS
THERMAL PRINTER
Importowanie jednym kliknięciem, poprawa wydajności pracy
PACKAGING AND TRANSPORTATION
EXHIBITION
Nasz certyfikat
Pokój 1820, nr 518 Tianhe Road, dzielnica Tianhe, miasto Guangzhou